Gebze Tabela
gebze tabela PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Çarşamba, 24 Eylül 2014 00:00

gebze tabela, sektöründe gebze tabalecı, denilince ilk tecrcih edilenler arasında yer almak için kaliteliişçilik vezamanında hizmet anlayışı ile gebze tabela, olarak tercih edilmekteyiz.

 

Pleksi Kutu Harf Montajı

Gebze Pleksi kutu Harf imalat ve yapımında Göktuğ Reklam’da Her harf ölçüsü, malzemesi ve zemin/ortam farklı olduğundan farklı montaj tekniği kullanılır.

Genel olarak fazla derinliği olmayan ince harf kolay monte edilir. Çift taraflı bant veya vida yöntemi ile montajı gerçekleştirilebilir. Geniş model ve büyük harf şayet, mukavemetli ve güçlü bir montaj gerekmektedir.Kutu harf tabela  itinalı işçilik ister.

gebze tabela

Pleksi Kutu Harf Okunabilirlilik Mesafesi

Gebze Pleksi kutu Harf okunabilirlik mesafesi Göktuğ Reklam,da

En iyi okunabilirlik mesafesini tespit etmek için, bir ana yasa / kural takip etmeli:

Her harf cm başına 4 metre okunabilirlik mesafesi demektir.

Böylece 25 cm yüksekliğinde bir harf, 100 metre uzaklıktan okunabilir.

Bu kuralda renklerde, arka plan ve montaj yüksekliği de dikkate alınmalı.

Pleksi kutu Harf Kırmızı ve yeşil renklerde mesafe daha kısadır. Mavi renk büyük bir leke olarak görülebilir ve beyaz renk de okunabilirlik mesafesi daha da büyük olmaktadır.

 

Göktuğ Reklam Gebze de profosyonel tabela imalatı yapmaktadır. gebze krom tabela , gebze kutu harf tabela, gebze tabela, gebze reklam Gebze de Tabela Hizmeti veren uzman isim Göktuğ Reklam.       

gebze reklam sektoründe  gelişen son teknolojiyi yakalamaya çalışarak Reklam sektöründe Öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Gebze Tabela sektörüne gebze kurumsal Reklam Danışmanlığı, TecrÜbeleri ile Göktuğ Reklam yeni bir anlayışada öncülük etmekdedir.

kurumsal kimlik çalışmasıyla, Açıkhava Reklamcılığının yanına Gebze tabela, gebze kayan yazı , Gebze Matbaa, Gebze Promosyon, Gebze Bilişim, ve Gebze Yazılım Şirketlerinide bünyesine katmış ve Müşteri memnuniyeti anlayışıyla yaptığı bütün işlerin arkasında durarak Reklam Sektöründeki  yerini , Katilede ödün vermeyen çözüm ortakları ile dahada sağlamlaştırmıştır.

Pleksiglas Tabela , Tabela çeşileri arasında görsellik ve kalite açısından en önemlilerinden biridir. Pleksiglas Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir.  Pleksiglas fon veya pleksiglas kabartma fon veya pleksiglas kesim harf olarak kullanılabilir. Pleksiglas kabartma fon üzeri pleksiglas kutu harf tabelada en çok beğenilen çalışmalardandır.

 


Metal Etiketler

Metal Etiketleri; ürünler, seri numaraları, güç, vb sunumu. gibi açıklayıcı bilgileri içerir. Kullanıcı alanında,farklı boyutlarda, boyut ve kalınlığı, anodize yüksek mikron, kazınmış veya asit çok büyük,baskı boyaları dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Çift taraflı bant veya perçin ürün üzerine monte edilir. Etiket (Sticker) Etiketler: renk seçenekleri ile kağıt üzerinde opak veyaşeffaf PVC etiket , baskı sınırsızdır. Tehlike ve uyarı etiketleri, ürün kimlik etiketleri,promosyon etiketler, vb. Böyle bir geniş alan var.

Rezistans Etiketleri

Rezistans Etiketlerii üzerinde kullanılan ısıtma elemanları ile temas eden ısı yüksek derecesi. Paslanmaz malzeme ve yüksek ısıya dayanıklı boya üzerine basılmış bir 800 derece sıcaklıkta tavlanarak etiket oluşturulur.

Gebze Leksan Etiket

Pleksiglass (akrilik) malzemeden istenilen ürünlerin imalatı firmamızda yapılmaktadır.

Pleksiglas Tabela Fiyatları ve detaylarıhakkında daha fazla bilgi almak için iletişim'e geçiniz.

Gebze Tabelacı, sizlere tabela çeşitleri ile ilgili muhteşem geniş ürün yelpazesi sunarak, kendiniz ve firmanız için en doğru seçimi yapmanıza olanak sağlıyor.

Kocaeli bölgesinde sizlere bu alanda çok kaliteli ve ekonomik bir hizmet veren Gebze Tabelacı, gebze ahşap tabela, modellerinden, arazi tabelaları, na, ışıksız tabela, dan, kayan yazı tabela, larına, totem tabelalarından, uyarı ve yönlendirme tabelalarına ve dönemin en çok tercih edilen ışıklı tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, tercihinizi  doğru ve en iyi şekilde yapmanız  her daim yanınızdayız.

gebze kutu harf, totem tabela, gebze tabela, tabela sistemleri,dijital baskı, araç giydirme, plexi, yönlendirme tabelası, iş güvenliği levhaları, pano imalatı, gebze etiket, gebze alüminyum etiket, gebze etiket imalatı, sektöründede hizmet vermekteyiz.

Pleksiglas Tabela GÖKTUĞ REKLAM'DA yaptırılır.

web sitemizi  ziyaret eden ve bu satırları okuma zahmetinde bulunan siz değerli  dostlarıma saygı ve sevgilerimizle....

Reklama Dair Herşey GÖKTUĞ REKLAM'DA

Hayallerinizi siz anlatın,Biz Tasarımlarla Hayata geçirelim....

Siz Reklamın size kazandırdıklarını  nasıl değerlendirmeyi düşünün...

Başarıya ulaşacak reklamı biz düşünelim....

Reklamlar..

www.goktugreklam.com

Salı, 20 Mart 2018 07:09 tarihinde güncellendi
 
Göktuğ Bilişim